НовинкаПодарунок

Робоча станція/сервер/ігровий комп hp z4 g4
10 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: hpz44g
+380 (50) 040-01-23
+Viber,Telegram .WhatsApp - +380 (93) 040-01-23+Viber,Telegram .WhatsApp
- +380 (96) 040-01-23+Viber,Telegram .WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 500 ₴/комплект
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Робоча станція/сервер/ігровий комп hp z4 g4»

500 ₴/комплект
Установка виндовс xp 7 10 11 антівірус и тд
Робоча станція HP Z4 G4 Workstation Xeon W-2125 ( 4/8 ядер/потоків) / 16 Gb DDR4
Робоча станція HP Z4 G4
процесор: Intel Xeon W-2125 4/8 ядер/потоків до 4500mhz
оперативна памʼять: 16Gb DDR4 PC4
Відеокарта: Nvidia Quadro k2000 2gb ddr5
Вінчестер 1 ТВ Hdd
Блок живлення: 750 W
Потужна робоча станція! або сервер \ для ігор, так і для інших завдань, Чудово підходить для рендерингу, моделювання й будь-яких інших складних обчислювальних завдань, також може бути використана як сервер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Робоча/графічна станція |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Кількість потоків процесора | 8 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Xeon |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | intel xeon w-2125 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів пам'яті | 8 і більше |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 2000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Встановлення двох і більше відеокарт | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Оптичний привід | DVD-RW |
| Розміщення оптичного приводу | Внутрішній |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 8 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Товщина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 000 ₴




