
Dell optiplex 3050 sff i3 6gen 16gb ddr4 240ssd windows 11 license гарантия 12мес
4 400 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 96
- +380 (93) 040-01-23+Viber,Telegram .WhatsApp
- +380 (96) 040-01-23+Viber,Telegram .WhatsApp
Модель: Dell 3050 SFF
Процессор: Intel Core i3-6300 2 (4) ядра до 3.8 GHz); Cache Memory 4 MB
Оперативная память: 16 GB DDR4 (с 32 gb + 1600грн) максимум 64
Постоянная память: 240 GB SSD (можно добавить уточнять у менеджера)
Графика: Intel HD Graphics 530 1gb интегрирована (есть возможность установки дискретной узкопрофильной видеокарты )
Порты: 4x USB 3.0, 4x USB 2.0, 1x LAN (RJ-45), 1x DP, 1x HDMI, 1x VGA, 2x Audio Ports
Оптический привод: dvd rw
Состояние: класс А (хорошее состояние; без дефектов; могут быть следы обычного использования)
Операционная система: windows 11 license +antivirus
Корпус
· Ширина, мм290
· Высота, мм97
· Глубина, мм292
- Макс. объем видеопамяти графической системы64 GB
- Вывод графической системыeDP/DP/HDMI/DVI
- Поддержка 4KYes, at 60Hz
- Макс. разрешение (HDMI)‡4096x2304@24Hz
- Макс. разрешение (DP)‡4096x2304@60Hz
- Макс. разрешение (eDP - встроенный плоский экран)4096x2304@60Hz
- Макс. разрешение (VGA)‡N/A
-
Опис
Новий процесор Intel Core i3-6300 6-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Skylake. Призначений для платформи Intel LGA 1151.
Intel Core i3-6300 виготовляється за стандартом 14-нм техпроцесу, має 2 ядра, які працюють в 4 потоки на штатній тактовій частоті 3.8 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 4 МБ. Має 2-х канальний контролер пам'яті DDR4 / DDR3L.
Висока швидкість, яка вам дійсно необхідна
Потужні швидкі процесори Intel Core 6-го покоління з малим часом відгуку здатні задовольнити всі ваші потреби. Відкривайте файли і програми швидко, перемикайтеся між програмами та веб-сторінками без затримок.
Розваги з ефектом занурення
Оцініть ультрависоку чіткість відтворення контенту, чистоту і різкість зображення в роздільній здатності 4K. Завдяки збільшеному в 4 рази в порівнянні з екранами Full HD кількістю точок ви отримаєте більш чіткі і чисті зображення і як ніколи повний ефект присутності.
Особливості:
- Вбудоване графічне ядро нового покоління Intel HD Graphics 530 з максимальною динамічною частотою до системи 1.1 ГГц
- Ultra HD 4K – насолоджуйтесь дивовижним і динамічним відео на ваших Ultra HD і 4K дисплеях (роздільна здатність до 4096 х 2304)
- Intel Quick Sync Video дає відмінну можливість відеоконференцій, швидкого перетворення, редагування та авторизації відео, а також онлайн обміну
- OpenCL 2.0 – тепер програмісти можуть легко скористатися обчислювальними потужностями графічного ядра
- Вбудований DirectX 12 API забезпечить найкращі враження від ігор та графіки
Технології захисту:
- Intel Software Guard Extensions
- Intel Advanced Encryption Standard Instructions
- Intel Secure Key
- Intel OS Guard
- Intel Memory Protection Extensions (Intel MPX)
- Intel Device Protection Technology with Boot Guard
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | Польша |
| Тип настольного ПК | Классический ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Б/У |
| Количество потоков процессора | 4 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i3 |
| Частота процессора | 3800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | core i3 6300 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel HD Graphics 530 |
| Объем видеопамяти | 1000 MB |
| Установка двух и более видеокарт | Да |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Объем SSD | 240 GB |
| Оптический привод | DVD |
| Подключение и связь | |
| Встроенная сетевая карта | Да |
| Максимальная скорость сетевого адаптера | 1000 Мбит/с |
| Количество интерфейсов USB 2.0 | 4 |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 4 |
| Корпус | |
| Типоразмер | Desktop |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Толщина | 90 мм |
- Цена: 4 400 ₴






